ПРО САЛОН

Салон Вояж був заснований одним із перших салонів в Україні. У 1992 році його відкрила українська співачка Оксана Вояж. Вона не тільки автор пісень та єдиного у Світі конкурсу, присвяченого блондинкам «Miss Blonde Ukraine», а ще й дипломований стиліст, володар золотої медалі «Майстер Золоті Руки», тому глибоко розуміє особливості даного бізнесу та на базі салону акумулює все найкраще, що було створено будь-коли в індустрії краси.

 

Сам салон є призером міжнародного фестивалю «Альта Мода», а персонал проходив навчання в таких метрів як: Сергій Звєрєв, Володимир Тарасюк, В'ячеслав Дюденко, Tony Rizzo (Велика Британія), Karel van Driessche (Бельгія), Gigi Gandini (Італія), Dante Feretti (Італія) та ін. Разом з основним партером салону, компанією «VITALITY'S», майстри салону їздили на навчання до Мадриду, Мілану, Праги та отримували знання у провідних стилістів Європи.
 

Команда майстрів салону неодноразово брала участь у різноманітних шоу-показах, зйомках кліпів, конкурсах краси та телепроектах. За двадцять п'ять років салон Вояж виростив чемпіонів Києва та чемпіонів України, призерів обласних конкурсів з перукарського мистецтва та нігтьової естетики.

 

Великий діапазон цінової політики салону говорить про те, що дозволити собі бути гарним може практично кожен.

 

Фішка салону - Мохіто Бар. Це місце для зустрічі друзів.

 

Філософія салону

  • Персонал салону має найвищу професійну підготовку та безперервно продовжує самовдосконалення, освоюючи програми вітчизняних та світових шкіл.
  • Салон працює з найкращими косметичними брендами ( VITALITY'S, Wella, Paul Mitchell, American Crew, Brae, Dr Sorbie  …)
  • Гнучкі ціни салону розраховані на різного відвідувача від студента до бізнесмена чи політика. Найгідніша якість за розумними цінами.
  • Адміністратор салону завжди зустріне Вас з усмішкою і допоможе зорієнтуватись у безлічі салонних процедур, а також підбере майстра з тим почерком, який підійде саме Вам.
  • Ми можемо забезпечити вашу красу від маківки до кінчиків пальців.
  • Девіз салону: «Ми працюємо - Вами захоплюються»!
 

Розповісти друзям

Записатися на прийом

Залишити відгук

АДРЕСА
м. Бровари, Київська обл.
бул. Незалежності, 2Б.

Salon VOYAGE

подивитися на мапі

 

Телефони
+38 096-456-0-456
+38 063-456-0-456

 

Email
office@salon-voyage.com.ua

Час РОБОТИ
Працюємо без вихідних

 

Салон краси
Пн.- Сб     8.00 - 20.00
Нд.            9.00 - 20.00

 

Mojito Бар
Пн.- Сб     8.00 - 20.00
Нд.            9.00 - 20.00